Volgens Julia Garner, de actrice die de zangeres zou spelen, komt het er nog van: "Het staat nog steeds op de planning. Ikzelf kan ook niet wachten. Ik ben een enorme Madonna-fan en opgegroeid met haar muziek".
Auditie
Garner, o.a. bekend van The Fantastic Four: First Steps en Weapons, vervolgt: "Toen ik hoorde dat er een film over Madonna gemaakt ging worden maar er nog werd gezocht naar een hoofdrolspeelster, wist ik dat ik auditie moest doen".
"Het was een hele uitdaging, want ik kon niet dansen of zingen, dus moest ik alles leren. Ik denk dat het mij lukte om tijdens de auditie te zeggen: 'Oké, wat zou Madonna nu doen?' Dat gaf me veel vertrouwen. Het werd een van mijn beste audities van mijn carrière".
Afwachten
Hoewel Garner al lang geleden werd uitgekozen, wachten we nog steeds op nieuws. Toch zegt zij dat we ons geen zorgen hoeven te maken: "Jullie geduld zal worden beloond. Het duurt lang, maar dat is ook omdat we iets moois willen neerzetten. Dat vergt tijd en energie".
Bekijk op Instagram