John Travolta ging comleet de fout in: 0% op Rotten Tomatoes

John Travolta ging comleet de fout in: 0% op Rotten Tomatoes

Na twee al redelijk flauwe delen hadden de recensenten er nu echt genoeg van.

John Travolta heeft in zijn carrière grote hits gescoord, maar Look Who's Talking Now uit 1993 behoort daar absoluut niet toe. De derde film in de reeks over pratende baby's en honden kreeg op Rotten Tomatoes een zeldzaam lage score van 0%. Geen enkele recensent vond hem het kijken waard.

De film is het vervolg op Look Who's Talking en Look Who's Talking Too, die nog redelijk succesvol waren. In dit derde deel ligt de focus niet meer op pratende baby's, maar op pratende honden, ingesproken door onder meer Danny DeVito en Diane Keaton.

Slechte afsluiting
De magie van het origineel lijkt volledig verdwenen in dit laatste deel. Critici vonden het script flauw, de humor kinderachtig en de dialogen pijnlijk gedateerd. Zelfs de aanwezigheid van John Travolta en Kirstie Alley kon de film niet redden.

Regisseur Tom Ropelewski had de ondankbare taak om het uitgebluste concept nieuw leven in te blazen, maar dat mislukte volledig. Het publiek leek er ook genoeg van te hebben: de film bracht wereldwijd slechts $10 miljoen op, bij een geschat budget van $22 miljoen.

Rare keuze
De keuze om pratende honden centraal te stellen werd als geforceerd en onorigineel ervaren. De stemacteurs doen hun best, maar zelfs Danny DeVito kon het niveau niet optillen. De charme van Bruce Willis als baby in de eerste film bleek onnavolgbaar.


Travolta was op dat moment al bezig met een comeback, die een jaar later zou slagen dankzij zijn rol in Pulp Fiction. Voor Look Who's Talking Now betekende het vooral een valse noot in een wisselvallige carrière.

Zure nasmaak
Toch zijn er mensen die met nostalgie terugkijken op de trilogie, al is dat vaak met een knipoog. De 0% score blijft pijnlijk, maar maakt de film ook op zijn eigen manier legendarisch als voorbeeld van hoe het níet moet in Hollywood.

NieuwsFilm

meest populair