Volgens Jeff Sneider van 'The InSneider' is het "zeer waarschijnlijk" dat Matt Shakman, leider van het eerste deel en de miniserie WandaVision, gewoon weer terugkeert om achter de camera plaats te nemen.
Hoop houden voor de toekomst
Wat betreft de huidige box-office resultaten vermeldt Sneider dat, hoewel First Steps niet echt geweldig scoort aan de bioscoopkassa's, hoge studio bonzen bij Marvel geloven dat een sequel veel beter zal presteren.
Wat volgens hen onder andere mee gaat helpen, is het feit dat The Fantastic Four meer te zien zullen zijn in de volgende twee 'Avengers'-blockbusters, namelijk Avengers: Doomsday en Avengers: Secret Wars.
Momenteel in de bioscoop
First Steps speelt zich af tegen de levendige achtergrond van een door de jaren '60 geïnspireerde, retrofuturistische wereld en introduceert de eerste familie van Marvel die hun grootste uitdaging tot nu toe aangaan.