De grote man achter het DCU en de recente Superman-film, kondigde namelijk een heuse Superman Saga aan. Hoe dat exact uitpakt is helaas dan weer niet bekend.
Superman Saga
Hoewel we nog niet veel weten over de volgende film met de Superman van David Corenswet zei Gunn het volgende over zijn saga: "Ik ben al klaar met het verhaal van het volgende avontuur in de Superman Saga, zoals ik het noem."
"En hopelijk gaat dat verhaal snel in productie." Op dit moment wordt er al gewerkt aan een soort opvolger die al wel bekend is. Supergirl staat namelijk in de boeken voor juni 2026 en het is niet ondenkbaar dat Corenswet daarin al te zien is.
DC Universe
Naast bovengenoemde titels is nog niet helemaal duidelijk hoe het DCU gaat verlopen. In 2023 werd een hele reeks films en series aangekondigd onder de titel Chapter One: Gods and Monsters, maar veel titels staan alweer in de ijskast. De focus lijkt vooral te liggen op grote titels. Zo moet Wonder Woman snel een eigen film krijgen.
James Gunn reveals he's already been working on the #Superman saga, and hopes to begin production soon pic.twitter.com/o8QTq9SWnz
-- The Hollywood Reporter (@THR) August 13, 2025