"Alejandro, een kwart eeuw geleden zag ik je eerste film, de klassieker 'Amores Perros'. Dit weekend, een kwart eeuw later, was ik diep ontroerd toen ik de Ere-Oscar van jou kreeg, mijn beste vriend. Ik kan niet wachten om onze nieuwe film volgend jaar met jullie te delen!" luidt het bijschrift.
Weer eens wat anders
Cruise is de ster van het nog titelloze project over de machtigste man ter wereld die probeert te bewijzen dat hij de redder van de mensheid is voordat de ramp die hij heeft ontketend alles en iedereen vernietigt.
Naast Cruise bestaat het ensemble uit grote namen als Jesse Plemons, Sandra Hüller, Riz Ahmed, Sophie Wilde, Emma D'Arcy, Robert John Burke, Burn Gorman, Michael Stuhlbarg en John Goodman.
Vanaf oktober 2026 in de bioscoop
Deze film is Cruises eerste rol buiten de Mission: Impossible- en Top Gun-franchises in bijna tien jaar. Het misdaaddrama American Made (2017) was de laatste keer dat Cruise geen Ethan Hunt of Pete Mitchell speelde.
Bekijk op Instagram