"Alles is vrolijk met de Kerst. Je hoort blij te zijn met je familie en toch zit er een kolkende spanning onder die alles wat je moet onderdrukken, tenzij je alleen maar tegen je familie wilt schreeuwen," legt Feig uit.
Spanning
De thriller die vanaf de eerste kerstdag te zien is in de bioscopen, is gebaseerd op Freida McFaddens gelijknamige bestseller en volgt Millie, een inwonende huishoudster (Sydney Sweeney) van een rijk stel (Amanda Seyfried en Brandon Sklenar).
Al snel verandert Millie's droombaan in een dodelijk, gevaarlijk spel van macht, verleiding en intriges. Achter de gesloten deuren van de Winchesters schuilt een wereld vol onverwachte wendingen, schokkende geheimen en spanning.
Alle vergelding en wraak
En volgens Feig is het zien van zijn nieuwe film de manier om om te gaan met je eigen schokkende geheimen en spanning tijdens de feestdagen. "Als je naar deze film gaat, krijg je de volledige ontlading," is hij van mening.
Hij vervolgde: "Al die spanning komt eruit. Je krijgt alle vergelding en wraak die je wilt, en dan ga je terug naar je familie en ben je veel beter voorbereid. Boem!"
Puppy of een hoopje poep?
Hoofdrolspeler Michele Morrone vulde dit en zei: "Mensen die de film zien, denken misschien: 'Oh, ik weet al waar dit naartoe gaat.' Dan word je verrast. Wat krijg je met Kerstmis? Een verrassing, een cadeau."
"Het is alsof je een cadeautje uitpakt, zeg je. Wat zit er in de doos? Is het een puppy of een hoopje poep?" aldus Feig.