Is 'The End of Oak Street' wel zo origineel als we denken of is het stiekem 'Cloverfield 4'?

Is 'The End of Oak Street' wel zo origineel als we denken of is het stiekem 'Cloverfield 4'?

Diverse fans zien een verdachte gelijkenis met titels uit het verleden...

De onlangs uitgekomen teaser van The End of Oak Street leek een origineel dinosaurusavontuur te beloven, maar sommigen zijn ervan overtuigd dat de film onderdeel is van de 'Cloverfield'-franchise.

Het mysterieuze project, dat oorspronkelijk Flowervale Street heette, verschijnt in augustus, heeft Anne Hathaway en Ewan McGregor in de hoofdrollen en wordt geproduceerd door J.J. Abrams. Laatstgenoemde was ook betrokken bij Cloverfield, 10 Cloverfield Lane en The Cloverfield Paradox.

Verschil in distributeurs
Het belangrijkste tegenargument is op dit moment de distributeur. Alle drie de voorgaande delen werden namelijk uitgebracht door Paramount, terwijl The End of Oak Street een productie wordt van Warner Bros.

The Cloverfield Paradox werd echter door Netflix van Paramount gekocht en er bestaat altijd een kans dat Warner Bros. iets soortgelijks zou kunnen gaan doen. Vooral met het oog op de fusie tussen de twee bedrijven.

Kleine overeenkomsten
De oorspronkelijke titel Flowervale Street kan ook worden gezien als een mogelijke verwijzing. 'Flower' en 'Clover' zijn planten. 'Vale' en 'Field' zijn uitgestrekte stukken land en 'Street' en 'Lane' zijn wegen. Het zou toeval kunnen zijn, maar dat hoeft niet. Houd FilmTotaal dus in de gaten!



NieuwsFilm

meest populair