De absolute hoofdrollen in de film worden vertolkt door Anne Hathaway en Michaela Coel. Hathaway, uiteraard wereldberoemd van The Devil Wears Prada, speelt een getroebleerde superster. Coel, vooral bekend van haar successerie I May Destroy You, is te zien als haar ambitieuze modeontwerpster.
Muziek en mode
De thriller leunt zwaar op stijl en indrukwekkende muziek. Voor de opvallende kostuums tekende de wereldberoemde Nederlandse ontwerpster Iris van Herpen. De originele soundtrack is eveneens een sterrenfestijn, met speciaal geschreven nummers van onder meer Jack Antonoff, Charli XCX en FKA twigs.
In Mother Mary staat wereldster Mary aan de vooravond van een grootschalige comeback. Na een existentiële crisis klopt ze voor een nieuwe garderobe aan bij haar voormalige vriendin Sam. Deze professionele reünie ontaardt al snel in een complexe en passievolle relatie.
Binnenkort in de bioscoop
De psychologische film is geproduceerd door de befaamde studio A24. In Nederland wordt de film uitgebracht door distributeur The Searchers. De film is vanaf 14 mei te zien op het witte doek. Bekijk de intense eerste beelden hieronder.