In gesprek met Associated Press vertelde Jessica desgevraagd dat ze zelf vindt dat ze enorm op Bryce lijkt en zich vergiste. Ze zei: "Voor mijn carrière ging lopen, zag ik een kleine foto van Bryce in een magazine en dacht oprecht: Wanneer stond ik daarin?"
Vaak verwisseld
Zelfs de vader van Bryce, de bekende regisseur Ron Howard, vergiste zich. Jessica vertelde: "Ik was in een Apple Store en Ron Howard was daar. Ik liep langs hem en een vriend vertelde me dat hij tegen iemand zei: Ik denk dat ik Bryce zag."
Deze mooie actrices met rood haar worden vaker met elkaar verwisseld. Toch hebben beide dames een heel andere filmcarrière met als overlap dezelfde film: The Help. Daarom maakte Lego Lambs een hilarische muziekvideo waarin wanhopig verteld wordt wat de verschillen zijn.
Wanhopende filmkijkers
Als grap plaatste Bryce dat filmpje op haar Instagram, waardoor duidelijk werd dat ze soms zelf ook wanhoopt. Want hoe leg je iemand uit welke films je hebt gedaan, als ze elke keer aan films van jouw lookalike denken? Een kijkerstip: Jessica is van It en X-Men. Bryce is van Argylle en Jurassic World.