Na 5 films en 1 serie pakt Prime Video vandaag uit met de zesde film met één van de bekendste spionnen

Na 5 films en 1 serie pakt Prime Video vandaag uit met de zesde film met één van de bekendste spionnen

De nieuwe film 'Tom Clancy's Jack Ryan: Ghost War' met John Krasinski en Sienna Miller gaat verder na de serie.

Vandaag verschijnt de langverwachte Original Tom Clancy's Jack Ryan: Ghost War op Prime Video. De spectaculaire film heeft een speelduur van precies 105 minuten en belooft uiteraard een flinke dosis spanning.

De regie ligt in handen van Andrew Bernstein. Acteur John Krasinski, bekend van de eerdere serie Tom Clancy's Jack Ryan van Prime Video, keert terug als de titelfiguur. Hij wordt bijgestaan door Sienna Miller als agent Emma Marlowe en Wendell Pierce, bekend uit The Wire, als James Greer.

Een dodelijk internationaal complot
In Tom Clancy's Jack Ryan: Ghost War wordt de gelijknamige analist ongewild weer de harde spionagewereld ingetrokken. Tijdens zijn werk ontdekt hij een zeer verdachte reeks bankoverschrijvingen. Deze vondst leidt tot een gevaarlijk en internationaal onderzoek, waarbij een dodelijk complot langzaam wordt blootgelegd.

Zijn zoektocht haalt hem weg van zijn veilige bureau en brengt hem in een levensgevaarlijk kat-en-muisspel door Europa. Terwijl Ryan samenwerkt met de CIA en MI6 om een afvallige eenheid te stoppen, bereidt een terroristische leider een grootschalige aanval voor.

Gefilmd in hartje Londen
De productie van de actiefilm vond voornamelijk plaats in Londen. Het verhaal is gebaseerd op de populaire personages van schrijver Tom Clancy. De film is nu te zien op Prime Video. Bekijk hieronder alvast de spectaculaire officiële trailer.



NieuwsFilm

meest populair