Het blijft onrustig rond het vervolg op 'F1: The Movie', maar nu komt er toch hoopvol nieuws uit de paddock

Het blijft onrustig rond het vervolg op 'F1: The Movie', maar nu komt er toch hoopvol nieuws uit de paddock

Apple en Jerry Bruckheimer willen snel een vervolg op 'F1: The Movie' met Brad Pitt...

Eddy Cue van Apple en producent Jerry Bruckheimer spraken op het festival Cannes Lions en hebben beiden goede hoop om het team achter F1: The Movie zo snel mogelijk weer op de baan te krijgen.

Op dit moment is er nog geen groen licht voor een vervolg op de hit van vorig jaar, maar de verwachting is dat dit niet lang meer gaat duren. Logisch ook, want het origineel bracht wereldwijd bijna $635 miljoen op.

Meer racen
Bruckheimer: "Ik heb er echt veel zin in, want we komen terug en met hopelijk nog een 'F1'. We willen mensen vermaken en met een goed gevoel de bioscoop uit laten lopen en daar zijn dit soort films perfect voor".

Cue leek het plan te bevestigen: "We gaan het zeker nog een keer doen, want iedereen wil er nog eentje zien. Het was een van de grootste titels met Brad Pitt ooit en het had natuurlijk een geweldig verhaal."

Aliens
Bruckheimer gaf verder ook een update over een ander project voor Apple, een UFO-thriller waarin hij ook weer samenwerkt met Joseph Kosinski, regisseur van F1 en de miljardenklapper Top Gun: Maverick.



NieuwsFilm

meest populair