Onderstaande titels zijn vanaf vandaag te bekijken in de bioscoop. Voor tijden en reserveren gebruik je natuurlijk onze bioscoopagenda
Splice (2009)
De twee rebelse wetenschappers, Elsa en Clive, tarten wettelijke en ethische grenzen door 'het leven' te onderwerpen aan een gevaarlijk experiment. Zij willen experimenteren met menselijk en dierlijk DNA en deze met elkaar combineren. Dit experiment resulteert in een geheel nieuw organisme, genaamd 'Dren'.
The American (2010)
Jack (Clooney) is een huurmoordenaar die, nadat een klus in Zweden uit de hand is gelopen, aan zijn werkgever Larry zweert dat zijn volgende klus tevens zijn laatste zal zijn. Voor deze laatste klus, waar zijn opdracht gespecificeerd wordt door de Belgische Mathilde (Nederlandse Thekla Reuten), duikt hij onder op het Italiaanse platteland, in een idyllish klein stadje. Ondanks het feit dat Jack normaliter een afkeer heeft van menselijk contact, maakt hij kennis met een lokale priester en laat hij zich meeslepen in een romance met de mooie Clara. Zet Jack zo zijn laatste klus en nog belangrijker, zijn eigen veiligheid op het spel?
Singularidades de uma Rapariga Loura (2009)
Het oog van Marcario is gevallen op de charmante, raadselachtige jonge vrouw die in de buurt van zijn kantoor woont. Hij wil met haar trouwen maar besluit eerst nog een opdracht ver van huis aan te nemen in de hoop genoeg geld bijeen te brengen om gelukkig te leven met zijn geliefde. Dan raakt hij verstrikt in de duistere privézaken van een goede vriend en hij moet kiezen tussen zijn eer, verplichting of de liefde van zijn leven.
Devil (2010)
Bowden (Chris Messina), een detective die net van de drank af is, zit met een groepje mensen opgesloten in een lift. Na een reeks onverklaarbare gebeurtenissen komen ze er achter dat één van hen de duivel zelf is. Een strijd op leven en dood begint. Wie zal er de lift levend verlaten?
Submarino (2010)
Twee broers groeien op met armoede, alcoholisme en misbruik. Als ze volwasssen zijn groet de ene broer op als bodybuilder terwijl de andere een alleenstaande vader en junk is. Ze leven voornamelijk naast elkaar maar ze weten elkaar toch te vinden.