Warner Bros heeft de rechten vergaard van Gregory McDonalds 11-delige boekenreeks van Fletch. Chevy Chase speelde de journalist Irwin Fletch Fletcher in Michael Ritchies Fletch (1985) en de sequel Fletch Lives (1989). Heatvision bericht dat er nog geen schrijver of regisseur is aangesteld, maar dat WB wel al heeft bepaald dat het om een reboot gaat in plaats van een remake. De studio hoopt op op een geslaagde actiekomedie waarin alles grootser wordt aangepakt dan in de eerste twee films.
Dit is niet de eerste poging om Fletch opnieuw leven in te spuiten. The Weinstein Co was een tijd terug in het bezit van de rechten en wilde een nieuwe film gaan maken. Verschillende scripts passeerden de revue. Kevin Smith werd op een gegeven moment verbonden aan een Fletch reboot, maar dit liep stuk vanwege uiteenlopende gedachten rondom het castingproces. Smith wilde Jason Lee (tv-serie My Name is Earl) in de hoofdrol in een prequel gebaseerd op het boek Fletch Won, maar Weinstein geloofde niet dat Lee een ster zou kunnen worden. Het gevolg was dat Smith ervan af zag.
Weinstein huurde vervolgens Scrubs bedenker Bill Lawrence en hoofdrolspeler Zach Braff in. Laatstgenoemde stond destijds in de schijnwerpers vanwege zijn film Garden State. Smiths script, dat heel dichtbij de boeken stond, werd aan de kant geschoven voor een scenario dat meer de toon hanteerde van de Chevy Chase films. Ook dit is uiteindelijk nooit van de grond gekomen.
Nu is het dus de beurt aan Warner Bros om Fletch opnieuw naar het witte doek te krijgen. Voor het volk dat nog nooit van de boeken- / filmreeks gehoord heeft, hieronder de trailer van het origineel uit 1985: