Nieuw Amerikaans boksdrama op komst

Naomi Watts en Liev Schreiber spelen de hoofdrollen in The Bleeder.

De laatste grote Amerikaanse boksfilm was The Fighter, die eerder dit jaar met twee Oscars werd bekroond. Nu is er weer een nieuw boksdrama op komst; het gaat om The Bleeder, een film over Chuck Wepner die erin slaagde vijftien rondes lang Muhammed Ali bezig te houden. Het levensverhaal van Wepner vormde naar verluidt de inspiratie voor de film Rocky.

Hoofdrollen in de film zijn voor Liev Schreiber en Naomi Watts. Onduidelijk is nog welke rollen zij gaan spelen, maar het ligt voor de hand dat Schreiber de rol van Wepner op zich zal nemen en Watts als zijn echtgenote te zien zal zijn. Overigens zijn Schreiber en Watts ook in het dagelijks leven een echtpaar. Christina Hendricks, bekend van de tv-serie Mad Men, zal ook in de film te zien zijn.

The Bleeder wordt geregisseerd door Jeff Feuerzeig, de man achter de documentaire The Devil and Daniel Johnston. Het wordt het speelfilmdebuut voor Feuerzeig. Het is nog niet duidelijk wanneer The Bleeder in de bioscopen komt.



NieuwsFilm

meest populair