Iedere dag kiest FilmTotaal een filmtip uit. Dit zijn onze keuze's voor komende week. Alle films voor vandaag kan je bekijken in het Filmsoptv overzicht.
The Doors (1991)
Het levensverhaal van popzanger Jim Morrison, leider en zanger van de band The Doors, razend populair in de jaren '60 en '70.
Troy (2004)
Het is 1193 voor Christus. Paris, de prins van Troje, wordt verliefd op Helena, koningin van Sparta, en Helena gaat met hem mee naar Troje, zonder dat haar echtgenoot -koning Menelaos- dat weet. Dit zorgt er voor dat beide koninkrijken in oorlog met elkaar raken. Er vindt een bloedig slagveld plaats rond Troje. Achilles was de grootste held bij de Grieken, terwijl Hektor, de oudste zoon van de koning van Troje, de hoop van de inwoners van zijn stad was.
Indiana Jones and the Temple of Doom (1984)
Na een incident in een nachtclub in Shanghai neemt de archeoloog Indiana Jones de benen. Samen met een nachtclubzangeres en zijn jonge helper Short belandt hij in een dorpje waar een groep schurken een magische steen heeft gestolen. Indiana Jones belooft te helpen om hem terug te vinden.
The Whole Nine Yards (2000)
Nicholas Oseransky is een vriendelijke tandarts deie woont in een rustige voorstad van Montreal. Zijn nieuwe buurman is Jimmy "The Tulip" Tudeski, een moordenaar met een hart van goud die op de vlucht is voor een gevaarlijke maffiafamilie uit Chicago.
The Guru (2002)
De Indiase dansleraar Ramu vertrekt naar New York om het daar helemaal te maken in de showbizz. Het loopt echter niet allemaal zoals hij had verwacht, hij belandt in een pornofilm en wordt op een feest aangezien voor een spiritueel leider.
Chocolat (2000)
In de winter van 1959 komt een mysterieuze vreemdelinge, Vianne Rocher, met haar dochter in een Frans dorpje wonen. Zij opent een chocoladewinkel, maar heeft de speciale gave dat ze precies kan voelen wat haar klanten willen en nodig hebben. De chocolaatjes ontdooien de streng gelovige en stugge bewoners.
Almost Famous (2000)
1973. De 15-jarige William Miller is een vurige muziekfan die helemaal in de ban is van de bands van die tijd. Zijn liefde voor muziek bezorgt hem een opdracht van het magazine Rolling Stone: hij moet de aankomende band Stillwater, geleid door lead-gitarist Russell Hammond en lead-zanger Jeff Bebe (Jason Lee), interviewen. Ondanks het protest van zijn beschermende moeder (Frances McDormand) volgt William de band op zijn tournee. Met de hulp van de knappe Penny Lane, een van de groupies die de band overal volgen en door dik en dun steunen dringt hij door tot de kring van vertrouwelingen van de band. Maar naarmate hij evolueert van simpele toeschouwer tot deelnemer aan de dynamiek van de band verliest de jonge reporter de objectiviteit die nodig is om zijn story eerlijk te brengen. Tegelijkertijd leert hij een cruciale les over het belang van familie degene waarmee we verbonden zijn door bloedbanden, en degene die we zelf scheppen.