Atleet Chris probeert zijn leven na een ongeluk weer op de rails te krijgen met een nieuwe baan, maar komt hierdoor alleen maar meer in de problemen.
- Regie
- Scott Frank
- Cast
- Alberta Watson, Jeff Daniels, Alex Borstein, Bruce McGill, Joseph Gordon-Levitt, Sergio Di Zio, Carla Gugino, David Huband, Laura Vandervoort, Isla Fisher, Morgan Kelly, Matthew Goode, Greg Dunham, Aaron Berg, Tinsel Korey.
- Budget
- $ 16.000.000
- Opbrengst
- $ 5.367.030
- Release
- 09.03.2007
Filmtotaal Recensie
Regie: Scott Frank | Cast: Joseph Gordon-Levitt (Chris Pratt), Jeff Daniels (Lewis), Matthew Goode (Gary Spargo), Isla Fisher (Luvlee) | Speelduur: 99 minuten | Jaar: 2007
Bij een zogenaamde heistfilm, een film die draait om een beroving of diefstal, verwacht je een aantal dingen. Een onmogelijk doel, een ingewikkeld plan, technologische snufjes en slimme dieven die elkaar proberen op te lichten. The Lookout is een heel ander soort heistfilm.
Allereerst is het doel een ingeslapen bankje op het platteland, dat bewaakt wordt door één enkele, vriendelijke politieagent die twee keer per nacht langskomt en clichégetrouw van donuts houdt. De bank heeft een vrij simpele kluis die gewoon doorboord kan worden. En oplichterij? Die is er wel, maar als een verrassing komt deze niet.