A Tiny Home Christmas (2022)
Een kerstfilm die nergens over gaat, zelfs niet over kerst of over tiny houses
Blair Callahan wil er alles aan doen om het aannemersbedrijf van haar familie te redden. Daarom werkt ze met tegenzin samen met haar ex-vriend en voormalige co-ster van een home design realityshow om een klein huis te bouwen voor de daklozen in de gemeenschap. Daarbij laaien er oude vonken weer op, net op tijd voor Kerstmis.
- Regie
- Bill Corcoran.
- Cast
- Ron Lea, Jim Annan, Tara Yelland, Kathy Maloney, Rebecca Dalton, Kent Sheridan, Kym Wyatt McKenzie, Ann Pirvu, Christopher Seivright, Kathy Northwood, Josette Jorge, Jamie Spilchuk.
- Release
- 12.11.2022
Filmtotaal Recensie
Regie: Bill Corcoran | Scenario: Allegra Newman, Kate Pragnell | Cast: Rebecca Dalton (Blair Callahan), Christopher Seivright (Mason Hayes), Kent Sheridan (Jim Callahan), Kathy Northwood (Mayor Maya Henri), Josette Jorge (Quinn), e.a. | Speelduur: 80 minuten | Jaar: 2023
Tiny houses zijn in. Kleiner wonen betekent een energiebezuiniging, consuminderen, weg met de materialistische rotzooi en meer mobiliteit en vrijheid. Geïnteresseerden in deze minimalistische manier van wonen, of zij die er al mee bezig is, denken misschien dat A Tiny Home Christmas een bron van informatie en inspiratie moet zijn. Maar helaas is niets minder waar en kunnen tiny house fans deze film beter overslaan. Sterker nog, iedereen kan deze film beter overslaan.
Het bedrijf van hoofdpersoon Blairs vader balanceert op het randje van faillissement. Daar wordt echter weinig info over geboden, en dramatisch wordt dit verwachte verlies helaas ook niet. Gaat het om een familiebedrijf dat al generaties lang bestaat, is het de grote droom van de familie dat het floreert? Geen idee. De noodzaak tot behoud van het aannemersbedrijf is niet voelbaar.