Champagne Problems

5,3 details

  • Komedie
  • Romantiek
  • Verenigde Staten
Verenigde Staten

Een ambitieuze manager reist naar Frankrijk om vóór Kerstmis de overname van een wereldberoemd champagnemerk veilig te stellen. Maar haar plannen worden verstoord wanneer ze een stormachtige romance aangaat met een charmante Parijzenaar. Het wordt pas echt een probleem wanneer hij de zoon van de oprichter blijkt te zijn.

Regie
Mark Steven Johnson
Cast
Minka Kelly, Flula Borg, Xavier Samuel, Maeve Courtier-Lilley, Thibault de Montalembert, Sean Amsing, Mitchell Mullen, Astrid Whettnall, Tom Wozniczka, Floran Royer.
Release
19.11.2025

Filmtotaal Recensie

Regie: Mark Steven Johnson | Scenario: Mark Steven Johnson | Cast: Minka Kelly (Sydney Price), Tom Wozniczka (Henri Cassell), Thibault de Montalembert (Hugo Cassell), Sean Amsing (Roberto Salazar), Flula Borg (Otto Moller) e.a. | Speelduur: 99 minuten | Jaar: 2025

Het lijkt wel alsof Champagne Problems een record probeert te vestigen in het gebruiken van zoveel mogelijk genreclichés. In de eerste vijftien minuten worden vrijwel alle klassieke Hallmark-kerstfilmelementen van stal gehaald: een overleden moeder, een goedhartige vreemdeling en een traditioneel familiebedrijf dat van de ondergang gered moet worden. In dit geval een wijngaard in de Champagnestreek.

De gehaaide Sydney wordt vlak voor de feestdagen naar Frankrijk gestuurd, om de eigenaar van het champagnehuis te overtuigen de wijngaard aan haar bedrijf te verkopen. Na een ontmoeting in een Parijse boekwinkel beleeft ze een romantische nacht met de charmante Henri. Wanneer ze de volgende ochtend bij haar eerste werkafspraak arriveert, blijkt hij de zoon van de man die ze moet binnenhalen. Voor de kritische kijker een ongeloofwaardig toeval; voor liefhebbers van romantische komedies simpelweg de opmaat naar een voorspelbare kerstfilm.

videotrailers & clips

alle artikelen (2)

Champagne Problems Nieuwsberichten