Eerste reacties Disney's 'Snow White': Top of flop?

Eerste reacties Disney's 'Snow White': Top of flop?

Snow White met Rachel Zegler en Gal Gadot draait vanaf woensdag op het witte doek.

De eerste reacties op de live-action sprookjesfilm Snow White beginnen binnen te stromen na de wereldpremière in Los Angeles. De Disney-film kreeg de afgelopen tijd veel kritiek, maar de eerste reacties vallen voor velen waarschijnlijk positiever uit dan verwacht.

Disney hield een bescheiden première zonder interviews op de rode loper, vermoedelijk vanwege de ophef rond hoofdrolspelers Rachel Zegler en Gal Gadot. Disney en regisseur Marc Webb (The Amazing Spider-Man) spendeerden circa 240 tot 270 miljoen dollar aan de sprookjesfilm, dus er staat voor het 'huis van de muis' flink wat op het spel.

Lange productietijd betaalt uit
De opnames voor de film vonden al in de eerste helft van 2022 plaats en in de zomer van 2024 waren er reshoots. Er was veel te doen over de zeven dwergen, en dan vooral over hoe Disney die in beeld zou brengen. Ondertussen weten we dat ze via computeranimaties tot leven zijn gekomen.

Een van de reacties komt van Katcy Stephan van Variety: "Rachel Zegler is een stralende supernova in #SnowWhite, die op prachtige wijze de sierlijke, zachtaardige aard van de originele Disney-prinses belichaamt. Het is een visueel feest [...]"

Recensies aanstaande
Hoewel de eerste indrukken veelbelovend zijn, blijft het afwachten hoe de film door een breder publiek wordt ontvangen. De komende dagen zullen meer reacties volgen inclusief de volledige recensies. De film draait vanaf woensdag in de bioscoop en hieronder vind je een reeks eerste online reacties.







NieuwsFilm

meest populair