Volgens de filmmaker is Cruise binnenkort te zien in zijn "brute komedie", voorlopig getiteld Judy, waarvan de opnames onlangs afgerond zijn in Londen.
Zijn komische kant
In een gesprek met The Hollywood Reporter onthulde Iñárritu dat in de nieuwe film een zelden geziene kant van Cruise, zijn komische kant, aan bod zal komen. "Het is krankzinnig. Het is eng, grappig en prachtig."
Hij vervolgde: "Ik weet dat komedie niet is wat mensen van mij of Tom verwachten, en het maken van deze film was doodeng voor me, maar Tom maakt me elke dag aan het lachen."
Najaar 2026
Naast Cruise bestaat de cast van Judy onder meer uit Sandra Hüller, Jesse Plemons, Riz Ahmed, Emma D'Arcy, Sophie Wilde, Michael Stuhlbarg en John Goodman en de film zal naar verwachting volgend najaar te zien zijn in de bioscopen.