Treffende gelijkenis nieuwe 'Harry Potter'-actrice, maar niet met Emma Watson

Nieuwe Harry Potter-cast onthuld: Dominic McLaughlin, Alistair Stout en Arabella Stanton als hoofdrolspelers.

Fans van de Harry Potter-films kunnen één detail niet over het hoofd zien nu deze week de nieuwe Harry, Ron en Hermione bekend zijn gemaakt.

Na maanden speculeren over de selectie van duizenden kinderen mag Dominic McLaughlin een jonge Harry Potter spelen in een nieuwe televisieserie. Alistair Stout is geselecteerd als Ron Weasley en Arabella Stanton als Hermione Granger.

Verrassende keuze
Bij de keuze voor Arabella reageerden kijkers verrast. Niet omdat ze niet op Emma Watson lijkt, maar meer omdat ze als twee druppels water een jongere versie is van Jenna Ortega. De casting mag dan verbazend zijn, maar is met goedkeuring van de schrijver J.K. Rowling geschied.

Jenna is in korte tijd erg bekend geworden door de serie Wednesday, maar startte als jonge tiener al in films als Jane the Virgin. Daily Mail verzamelde hier wat reacties bij de foto's van een jonge Jenna en Arabella. Ze lijken inderdaad tweelingzusjes.

Net tweelingzussen
Op X schreef iemand over de dubbelganger van Jenna: "Ik kan het niet meer ontzien nu ik het zie: Arabella is gewoon een jonge Jenna." Zo jong als Arabella is, heeft ze al jaren acteerervaring - ook in grote producties. Meer volgt in de YouTube-video van Entertainment Tonight.



NieuwsFilm

meest populair