Daarmee zou de superheldenfilm een van de langste projecten van de Multiverse Saga zijn, en zeker de langste van dit jaar. Maar nu horen we dat de film toch een stuk korter zal zijn dan gedacht.
Speelduur
Volgens de website van Amerikaanse bioscoopketen AMC Theatres duurt de film 1 uur en 55 minuten. Dat is korter dan Thunderbolts* (2 uur en 6 minuten) en zelfs Captain America: Brave New World (1 uur en 58 minuten).
Toch is de film nog steeds langer dan de eerdere Fantastic Four-films. De langste uit die reeks, Fantastic Four uit 2005, was 'slechts' 1 uur en 45 minuten.
Volgende maand
We hoeven niet lang meer op de film te wachten. De film verschijnt op 23 juli in de Nederlandse bioscopen. Morgen verschijnt er een nieuwe trailer, dus houd FilmTotaal zeker in de gaten voor updates.