De mysterieuze en enge film 'Weapons' verschijnt op deze dag in de Nederlandse bioscopen

De mysterieuze en enge film 'Weapons' verschijnt op deze dag in de Nederlandse bioscopen

De horrorfilm 'Weapons' komt later deze zomer uit in de Nederlandse bioscoop.

De zomer is er en dan komen tal van goede films uit. Als je fan bent van horrorfilms en graag wil griezelen, dan kun je in augustus gaan kijken naar de nieuwe horrorfilm Weapons. Het is geschreven, geproduceerd en geregisseerd door Zach Cregger (bekend van Barbarian).

Cregger lijkt met deze film opnieuw te mikken op intelligente en genre-verleggende horror, net als bij zijn vorige film Barbarian. De hoofdrollen worden vertolkt door Josh Brolin, Julia Garner, Alden Ehrenreich, Austin Abrams, Cary Christopher, Benedict Wong en Amy Madigan.

Verhaal
Weapons speelt zich af in een kleine gemeenschap die wordt opgeschrikt wanneer plotseling 17 kinderen uit dezelfde klas op mysterieuze wijze verdwijnen tijdens de nacht. Slechts één kindje uit die klas, van leerkracht Justine Gandy (Garner), is er nog.

Wat volgt is een beklemmende, duistere en mogelijk bovennatuurlijke zoektocht naar antwoorden, terwijl onderliggende geheimen aan de oppervlakte komen en de grenzen tussen realiteit en nachtmerrie vervagen.

Perfecte balans
Cregger begon met het script van Weapons na het financiële en kritische succes van zijn film Barbarian. Hij liet zich onder andere inspireren door Magnolia (1999) van Paul Thomas Anderson. Weapons wordt omschreven als een "horror-epos" met een meer "persoonlijk verhaal" voor de filmmaker.


Bezoekers van een vroege testvertoning prezen Weapons om zijn perfecte balans tussen horror, zwarte humor en kleinschalig dorpsdrama. De film werd omschreven als een waardige opvolger van de vroege horrorwerken van Sam Raimi (The Evil Dead) en Peter Jackson (Dead Alive, The Frighteners).

In de bioscoop
Klaar om te griezelen met Weapons? De film is vanaf 7 augustus te zien in de Nederlandse bioscopen.

NieuwsFilm

meest populair