In de jaren 80 blies Kelly Lebrock uit 'Weird Science' iedereen omver: zo ziet ze er nu uit!

In de jaren 80 blies Kelly Lebrock uit 'Weird Science' iedereen omver: zo ziet ze er nu uit!

Kelly Lebrock, de mooiste actrice uit de jaren 80 en ex van Steven Seagal, ziet er nu zo uit

In de jaren 80 sloegen veel harten op hol bij het zien van Kelly Lebrock (65). Het model was hét schoonheidsideaal en bracht mannen volledig van de kaart.

Misschien komt dat door haar verleidelijke personages in The Woman in Red en Weird Science. Ze speelde in meer films tot en met 1998, maar besloot haar carrière in Hollywood op te geven voor de privacy van haar kinderen.

Top van Hollywood
Kelly Lebrock was met mega-ster Steven Seagal getrouwd en speelden samen in Hard to Kill, maar dat turbulente huwelijk liep binnen 10 jaar stuk. Hun 3 kinderen groeiden bij haar op - in alle stilte, zonder tv op een ranch in Santa Barbara.

Ze vertelde hier tegenover Fox News: "Hollywood is niet mijn plek om kinderen groot te brengen. Mijn scheiding stond groots in de media. En ik ben geen Hollywood-meid. Ik ben liever in de natuur te vinden met vuil onder mijn nagels. Ik wil een simpel leven."

Weg van roem
En dat terwijl ze als bloedmooi en verleidelijk model vanaf haar 16de jaar in allerlei magazines en films te zien was. Ze stond aan de top, maar vond haar kinderen goed op de wereld zetten belangrijker dan geld en roem.


Zo af en toe speelt ze weer in films, zoals Tomorrow's Today en 10 Days in a Madhouse. Ze is een stuk ouder geworden, maar oogt nog jeugdig. Wel moet je twee keer kijken om de jaren 80 Kelly te vinden. Meer volgt in de YouTube-video van Facts Verse.

NieuwsFilm

meest populair