Eerste poster 'Keeper' van de regisseur van 'The Monkey' en 'Longlegs'

Eerste poster 'Keeper' van de regisseur van 'The Monkey' en 'Longlegs'

De film wordt beschreven als een "intiem" verhaal dat zich op één locatie afspeelt.

Osgood Perkins zit niet stil. Na het succes van Longlegs vorig jaar met Nicolas Cage kwam hij in februari met The Monkey. En nu heeft hij alweer een nieuwe film.

De film heet Keeper en heeft rollen weggelegd voor Tatiana Maslany, Rossif Sutherland, Claire Friesen en meer. Nu is er een eerste poster online verschenen.

Citaat
Keeper wordt door Perkins zelf beschreven als "intiem, klein [en] vreemd." De film speelt zich af op één locatie, namelijk een afgelegen boshut. Daar blijft Liz (Maslany) alleen achter na een romantisch uitje.

Neon deelde de poster online met het volgende citaat: "Ik wil niet in je tuin spelen, ik vind je niet meer leuk. Je zult er spijt van krijgen als je me langs onze kelderdeur naar beneden ziet glijden."

Poster
Het lijkt erop dat we weer behoorlijk kunnen griezelen. The Keeper verschijnt op 23 oktober in de Nederlandse bioscoopzalen. Bekijk de poster nu hieronder.

Bekijk op Instagram



NieuwsFilm

meest populair