"Je hebt misschien gemerkt dat er hier meer camera's zijn dan normaal. Eigenlijk kan ik er niet veel over zeggen, maar wat ik wel kan zeggen is dat ik met iemand die James Cameron heet, aan iets heel bijzonders werk," vertelde de zangeres.
Jij en ik
Hoewel ze verder de details geheim hield, liet ze wel doorschemeren dat al haar vier shows in de Co-op Live Arena in Manchester worden gefilmd.
"Neem dat maar op zoals je wilt, en deze vier shows hier in Manchester, jij en ik, maken deel uit van iets dat ik met hem maak," vertelde Eilish aan het publiek.
Het publiek
Ze vervolgde: "Hij zit ergens in het publiek, zeg ik maar. Dus trek je daar niets van aan, en ik zal waarschijnlijk precies deze outfit vier dagen achter elkaar dragen."
Bekijk op Instagram
Naast het maken van een vermoedelijke concertfilm of documentaire met de zangeres is Cameron ondertussen ook druk bezig met Avatar: Fire and Ash, dat gepland staat voor een release in 2029.