Volgens de laatste geruchten afkomstig van Production List zouden de opnames van dit laatste project, waarvan de plotdetails nog steeds geheim zijn, aanstaande december beginnen.
Zijn tiende film
Diezelfde geruchten beweren tevens dat Brad Pitt, Uma Thurman en Samuel L. Jackson de hoofdrollen zouden spelen in de film, maar helaas zijn geruchten niet voor niets geruchten.
Want volgens World of Reel is de informatie op Production List onjuist. "bronnen vertellen me dat Tarantino nog lang niet klaar is met het scenario voor zijn tiende film, en dat hij er misschien zelfs nog niet eens aan begonnen is."
Dit jaar
"Er zijn momenteel geen plannen om dit jaar nog iets op te nemen," aldus het artikel van World of Reel. Helaas krijgen de Tarantino-fans dus weer slecht nieuws.