America Ferrera was doodsbang dat ze 'The Lost Bus'-collega Matthew McConaughey zou vermoorden

America Ferrera was doodsbang dat ze 'The Lost Bus'-collega Matthew McConaughey zou vermoorden

"Ik wil Matthew McConaughey niet op mijn eerste dag vermoorden!"

In 'Late Night With Seth Meyers' sprak America Ferrera over hoe de busrijlessen volgen voor Paul Greengrass' dramafilm The Lost Bus zenuwslopend was en dat ze bang was dat de training fataal zou kunnen aflopen voor haar co-ster Matthew McConaughey.

"Matthew had een voorsprong omdat hij, denk ik, al lange tijd een Airstream, oftewel een camper, bestuurde, dus hij was echt goed in het besturen van de bus," zei Ferrera.

Zeer interessante keuze
Ze vervolgde: "En dan is het mijn beurt om achter een bus te kruipen, en die heb ik nog nooit bestuurd en McConaughey maakte de zeer interessante keuze om uit de bus te stappen en ervoor te gaan staan."

"En ik dacht: 'Ga uit de weg!', herinnerde de actrice zich. "'Ik wil Matthew McConaughey niet op mijn eerste dag vermoorden! Ik heb je net ontmoet.'"

Helden
The Lost Bus, is gebaseerd op het aangrijpende waargebeurde verhaal van buschauffeur Kevin McKay (McConaughey) en lerares Mary Ludwig (Ferrera), die 22 kinderen redden van de catastrofale Camp Fire in Paradise, Californië in 2018.

Naast Ferrara en McConaughey, bestaat de cast onder meer uit Yul Vazquez, Ashlie Atkinson, Kimberli Flores, Kate Wharton, Danny McCarthy, Spencer Watson, Beth Bowersox en Matthew McConaugheys zoon Levi McConaughey.

Streamen
Greengrass' nieuwste dramafilm is vanaf 3 oktober dit najaar te zien op Apple TV+.

NieuwsFilm

meest populair