De schrijfster woonde onlangs een speciale vertoning in Londen bij van The Woman in Cabin 10 en besprak met People dat de boekverfilming voor haar een "buitenlichamelijke ervaring" was.
Het gekste
"Het moment waarop ik me realiseerde: 'oh mijn god, dit is allemaal echt', was toen ik mijn eerste set bezocht en een universum binnenstapte dat ik tien jaar geleden in mijn logeerkamer had bedacht," herinnerde ze zich.
Ze vervolgde: "Ik hoorde personages die nooit buiten mijn hoofd hadden bestaan, zinnen uitspreken die ik gewoon had opgeschreven omdat ik ze interessant vond. Dat was echt het gekste wat ik ooit heb meegemaakt. Het was surrealistisch."
Een doorsnee vrouw
Eén van deze personages die tot leven kwam op het grote scherm is Lo, die in het hoofd van de schrijfster een "doorsnee vrouw" was, maar in de film gespeeld wordt door de "veel mooiere" Knightley.
"Ik denk dat ze echt heeft vastgelegd wat ik met Lo's karakter wilde creëren: ze brengt die ietwat angstige, ietwat kwetsbare, maar fundamenteel ongelooflijk stoere, koppige, gedreven persoonlijkheid. Ze weet dat perfect over te brengen," aldus Ware.
Streamen
The Woman in Cabin 10, dat vanaf 10 oktober te zien is op Netflix, vertelt het verhaal van Laura "Lo" Blacklock, een reisjournaliste die stuit op een gruwelijk geheim tijdens een reis aan boord van een luxe cruiseschip.