Na 8 jaar keert afwezige topacteur eindelijk terug: prachtige blik op zijn film 'Anemone'

Na 8 jaar keert afwezige topacteur eindelijk terug: prachtige blik op zijn film 'Anemone'

Ondanks het feit dat de film niet geweldig wordt onthaald, blijft het een genot om Daniel Day-Lewis aan het werk te zien.

Enkele dagen geleden kwam er nog een artikel langs op FilmTotaal over Daniel Day-Lewis. Hij wordt gezien als een van de beste acteurs aller tijden, maar ging acht jaar geleden met pensioen. Nu keert hij terug voor Anemone.

Heel erg gek is het niet dat Day-Lewis, die maar liefst drie keer een Oscar won, terugkeerde voor deze film. Anemone werd namelijk door niemand minder gemaakt dan zijn eigen zoon, Gabriel-Kane Day-Lewis.

Verhaal
Ondanks het feit dat de film helaas niet geweldig wordt onthaald en dus geen nieuwe My Left Foot of There Will be Blood lijkt te zijn, is Daniel Day-Lewis het acteren nog zeker niet verleerd.

Anemone speelt zich af in het Yorkshire eind jaren tachtig en draait om twee broers (Day-Lewis en Lord of the Rings-acteur Sean Bean) die twintig jaar eerder dienden als Britse paramilitairen in Noord-Ierland.

Nieuwe clip
Het verhaal verweeft hun verleden met familieconflicten, waarbij trauma, schuld en vergeving centraal staan. Nu verschijnt er een nieuwe clip die er veelbelovend uitziet. Oordeel hieronder zelf maar.



NieuwsFilm

meest populair