Lady Gaga heeft rol te pakken in deze langverwachte vervolgfilm

Lady Gaga heeft rol te pakken in deze langverwachte vervolgfilm

De actrice uit 'Joker: Folie à Deux' en 'A Star Is Born' voegt zich bij Anne Hathaway, Meryl Streep en meer.

Lady Gaga heeft een nieuwe filmrol te pakken. De popster en actrice gaat een rol spelen in The Devil Wears Prada 2, het langverwachte vervolg op The Devil Wears Prada uit 2006.

Daarmee voegt Gaga zich bij een sterrencast bestaande uit Anne Hathaway, Meryl Streep, Emily Blunt en meer. Het is nog onbekend wie ze gaat spelen.

Grote ster
Gaga vergaarde in 2018 veel lof voor haar acteerwerk in A Star Is Born. Voor de film werd ze zelfs genomineerd voor meerdere Oscars, waarvan ze er één won (voor Beste Lied).

Daarna was ze nog te zien in House of Gucci van Ridley Scott en het vervolg op Joker, Folie à Deux. In deze laatste nam ze de rol aan van Harley Quinn, de geliefde van de Joker.

Volgend jaar
The Devil Wears Prada 2 wordt net als het eerste deel geregisseerd door David Frankel. De film draait vanaf 1 mei 2026 in de bioscoop. De opnames zijn momenteel nog bezig.

Bekijk op Instagram



NieuwsFilm

meest populair