En nu krijgen we een teleurstellende update over een ander project van Cruise. Het gaat om de film die hij wilde maken over Les Grossman, zijn geliefde personage uit Tropic Thunder.
Teleurstellende update
Cruise probeert al jaren om een Grossman-film van de grond te krijgen. In een nieuw interview laat schrijver en mede-acteur Justin Theroux echter weten dat ze "nog niks hebben."
"Ik denk dat we er allemaal naar uitkijken om dit hopelijk te realiseren," aldus Theroux. "Dat zou geweldig zijn. (...) Ik kan je echter geen updates geven omdat we op dit moment nog niks [hebben]. Er is nog geen startdatum of iets dergelijks."
Volgende film
Of de Grossman-film er ooit komt, dat moeten we helaas dus nog afwachten. Intussen is Cruise binnenkort wel weer te zien in de volgende film van regisseur Alejandro G. Iñárritu (The Revenant). Deze verschijnt in oktober in de bioscoop.