Over een paar nachtjes slapen komt deze sciencefictionknaller digitaal beschikbaar

Over een paar nachtjes slapen komt deze sciencefictionknaller digitaal beschikbaar

De klassieke verzamelaars moeten nog iets meer geduld hebben dan de thuiskijkers...

Predator: Badlands, de derde 'Predator'-film van regisseur Dan Trachtenberg in de franchise (na Prey en de animatieserie Predator: Killer of Killers) draaide bijna 2 maanden geleden in de bioscoop.

Fans vragen zich al een tijdje af wanneer de film digitaal beschikbaar komt en daar lijkt nu een antwoord op gegeven te worden, namelijk 6 januari.

Bonusmateriaal
Vanaf volgende week is hij dus thuis te bekijken, in Nederland waarschijnlijk via platforms als Disney+ en Pathé Thuis en mogelijk Apple TV. Halverwege februari volgt de release op 4K Ultra HD, Blu-ray en DVD.

De schijven zullen een berg aan bonusmateriaal bevatten, waaronder verwijderde en pre-visualisatiescènes met optioneel audiocommentaar, een vroege animatie van de ontmoetingsscène die er eerst heel anders uitzag en de volledige versie van de 'Squirt Canyon'-scène.

Featurettes
Daarnaast zijn er verschillende featurettes beschikbaar, zoals het team van ontwerpers, acteurs en effecten die de Predator tot leven brengen, de vertolking van twee personages door Elle Fanning, de bouw van de Badlands, een presentatie van Trachtenberg over de 'Predator'-cultuur.



NieuwsFilm

meest populair