King is tevens de showrunner van de reeks, en een paar dagen terug werd bevestigd dat de serie onderdeel zal zijn van het DC Universe. Dat is belangrijk, want DC heeft herhaaldelijk gezegd dat stemacteurs in het DCU hun rol ook zullen vervullen in (eventuele) live action-projecten.
De grootste schurk
Zodoende komt King nu met groot nieuws. In een nieuw interview laat hij namelijk weten dat ze Darkseid hebben gecast voor de show. Darkseid is de grootste schurk die DC heeft in de stripboeken, een beetje vergelijkbaar met Thanos bij Marvel.
"We zijn bezig om deze absoluut geweldige serie zo goed mogelijk te maken," aldus King. "Ik kan bevestigen dat Mister Miracle een DCU-show is die enorme gevolgen heeft voor de DCU in het algemeen. We doen het op de juiste manier. (...) We hebben Darkseid gecast."
Live-action
Zodra we weten wie de stem van Darkseid inspreekt, weten we dus ook wie hem zal spelen in live-action. Wellicht krijgen we hem zelfs al snel te zien. Intussen kun je hieronder nog eens kijken naar Darkseid in Zack Snyder's Justice League uit 2021, gespeeld door Ray Porter:
In juni verschijnt de volgende film in het DCU, Supergirl. De live-action film is net als Mister Miracle gebaseerd op een bekroond stripboek van King, Supergirl: Woman of Tomorrow, en bevat Milly Alcock in de titelrol.