Als kind wist de Nederlandse schoonheid al dat ze wilde acteren, maar haar ouders wilden geen kindsterretje in huis. Daar was Gaite het niet mee eens. Maar ze schikte, hoewel ze bleef acteren naast school. Ze brak door met de film Lover of Loser (2009).
Internationale combinatie
Kort erna kreeg ze internationale belangstelling door 170Hz en In therapie. Toch koos zij voor haar studie boven een Hollywood-carrière. Ze was immers net 20 jaar. Gaite vond gelukkig haar vorm van leren en werken. Ze studeerde verder aan de toneelacademie, terwijl ze interessante filmrollen in Nederland en Europa oppakte.
In 2016 volgde het aanbod voor het derde seizoen van de populaire, Britse serie Peaky Blinders. Daarna volgde meer internationaal werk als Line of Duty en Baby Girl, terwijl zij net zo gemakkelijk ook de Hollandse film- en theaterindustrie blijft bedienen. En dat is best knap!
Release nieuwe film
Volgende week volgt de release van een nieuwe film: Paaz. Het personage in dit drama is geheel in lijn met wat ze graag wil: complex en gelaagd. Meer volgt op haar Instagram.