Geen enorme topfilm, maar deze film staat binnenkort op Netflix en die moet je een keer gezien hebben

Geen enorme topfilm, maar deze film staat binnenkort op Netflix en die moet je een keer gezien hebben

'House of Wax' van Jaume Collet-Serra is een lekker foute film die je een keer moet zien.

Over een paar dagen staat er een horrorfilm uit 2005 op Netflix. De meningen zijn erg uiteenlopend. We hebben het over House of Wax.

De film is geregisseerd door filmmaker Jaume Collet-Serra. Hij regisseerde ook films als Carry On en Orphan.

Authentiek
Critici geven de film een magere 27% op [url=https://www.rottentomatoes.com/m/house_of_wax_2005Rotten Tomatoes[/url]. Toch is het publiek enthausiast, zo schreef een gebruiker: "Het is verrassend goed, een totaal luchtige B-horrorfilm. Het blijft trouw aan zijn thema en de afloop is overtuigend."

De synopsis: Een groep tieners komt met autopech vast te staan in het stille stadje Ambrose. Hier worden zij de prooi van een aantal moordzuchtige broers. Ze ontdekken dat de broers de hoofdattractie van het plaatsje, het wassenbeeldenmuseum, aan het uitbreiden zijn. Ongelukkige bezoekers van het plaatsje worden door hen tot wassenbeelden getransformeerd.

Binnenkort op Netflix
Vanaf 14 mei kun je House of Wax, met een cast die onder andere bestaat uit Jon Abrahams, Andy Anderson, Brian Van Holt, Dragicia Debert, Elisha Cuthbert, Robert Ri'chard, Damon Herriman, Jared Padalecki, Chad Michael Murray en Paris Hilton, op Netflix gaan kijken.



NieuwsFilm

meest populair