Robert Pattinson nieuwe attractie Madame Tussauds

Brad Pitt, Johnny Depp en George Clooney krijgen concurrentie.

Het wassenbeeldenmuseum Madame Tussauds heeft er een nieuwe attractie bij, die vooral jonge vrouwen zal lokken. Zowel in New York als in Londen werden gisteren wassen replica's van tieneridool Robert Pattinson (Twilight-films) onthuld.

In New York kreeg Pattinson een plaatsje op de achtste verdieping, waar o.a. ook de sculpturen van Brad Pitt, Johnny Depp en George Clooney te bewonderen zijn. "R-Patz is één van de hotste celebs op de planeet," zegt Tussauds-woordvoerster Liz Edward. "Afgaande op de eerste reacties is hij goed op weg om de meest gekuste celeb van het museum te worden."

Het beeld kostte ongeveer 170.000 euro, maar volgens het museum heeft de replica "dezelfde sensuele expressie als Pattinson".





NieuwsFilm

meest populair