Robert Pattinson in Cosmopolis

Twilight acteur vervangt Colin Farell in de nieuwe film van David Cronenberg.

Nu de zeer succesvolle Twilight franchise langzaam maar zeker ten einde loopt, moet Robert Pattinson op zoek naar andere filmrollen die zijn imago als tieneridool enigszins ontstijgen. Volgend jaar is hij al te zien naast Reese Witherspoon in Water with Elephants en nu heeft hij voor volgend jaar ook een andere, grote hoofdrol te pakken.

Pattinson gaat namelijk de hoofdrol spelen in Cosmopolis, de nieuwe film van regisseur David Cronenberg, bekend van onder meer The Fly en A History of Violence. Pattinson vervangt Colin Farell die in eerste instantie in de film was gecast.

Cosmopolis is gebaseerd op een boek van Don DeLillo en gaat over Eric Packer, een financieel wonderkind die zijn carriere riskeert als hij een kapitale blunder maakt. Het boek speelt zich bijna volledig af in een limousine die Packer door New York voert. Andere acteurs die in de film te zien zullen zijn, zijn Marion Cotillard en Paul Giamatti.



NieuwsFilm

meest populair