TV-tips voor komende week

Welke films wil je niet gaan missen.

Iedere dag kiest FilmTotaal een filmtip uit. Dit zijn onze keuze's voor komende week. Alle films voor vandaag kan je bekijken in het Filmsoptv overzicht.

From Dusk Till Dawn (1996)

Zaterdag 25 augustus om 23:00 op Canvas

Na een bloederige bankoverval zijn de gebroeders Gecko op de vlucht. Ze kidnappen een familie en weten met hun hulp de grens naar Mexico over te vluchten. Daar hebben ze in de Titty Twister-bar afgesproken. Dit blijkt echter niet helemaal een normale kroeg te zijn.

Inside Job (2010)

Zondag 26 augustus om 23:20 op NED2

Deze documentaire is een interessante analyse van de financiële crisis die in 2008 de wereldeconomie zo'n 20 triljoen dollar kostte. Daarnaast verloren miljoenen mensen hun banen en huizen met als gevolg de grootste recessie sinds de Grote Depressie van de jaren '20. We zien hoe de politiek al decennia overheidsregulering ontmantelt, Wall Street haar risicogedrag verhevigt en de zakenopleidingen geen antwoord hebben op de onontkomelijke problemen waarmee we in de moderne samenleving geconfronteerd worden. Inside Job is opgebouwd rond interviews met politici, journalisten en academici en opgenomen in locaties als Amerika, IJsland, Engeland, Frankrijk, Singapore en China. De documentaire deed het ongekend goed: met een percentage van 98% blijkt dat bijna elke recensent het een goede documentaire vond. Van de 129 recensies waren er slechts drie negatief. Daarnaast won Inside Job de Oscar voor de beste documentaire.

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)

Maandag 27 augustus om 20:30 op Veronica

Voor kapitein Jack Sparrow is de Caribische Zee een paradijs vol avontuur en mystiek. Maar aan Jack's idyllische bestaan komt een einde wanneer kapitein Barbossa zijn schip steelt en vervolgens de stad Port Royal aanvalt. Barbossa ontvoert Elizabeth Swann, de dochter van de gouverneur. Will Turner, een jeugdvriend van Elizabeth, voegt zich bij Jack om gezamenlijk Elizabeth en het schip terug te vinden.

Nacho Libre (2006)

Dinsdag 28 augustus om 20:30 op RTL7
Regie: Jared Hess

Nacho (Jack Black) is nogal een sukkel. Hij is kok in een Mexicaans klooster voor weeskinderen. Nacho geeft veel om de weeskinderen voor wie hij kookt, maar zijn eten is niet te pruimen. Volgens hem komt dat door de ingrediënten. Hij moet een plan bedenken om geld te verdienen om beter eten te kunnen kopen voor 'die arme jonge weesjes'. Dat het ook bedoeld is om indruk te maken op de beeldschone zuster Encarnación, zegt hij er niet bij. <br>Het lijkt Nacho heel aantrekkelijk om geld te verdienen als Lucha Libre worstelaar. Hij vindt zichzelf een ruwe diamant in die tak van sport. Samen met zijn graatmagere, nogal aparte maatje Esqueleto gaat hij aan de gang. <br>Aangezien worstelen verboden is door de kloosterleiding, is Nacho genoodzaakt een dubbelleven te leiden. Onherkenbaar door een hemelsblauw masker neemt Nacho het op tegen de beroemdste worstelaars van Mexico. Zo probeert hij op zijn unieke, dolkomische manier het leven voor de weesjes in het klooster wat draaglijker te maken....

The Game (1997)

Woensdag 29 augustus om 20:30 op RTL8

Nicholas Van Orton is een geslepen en succesvol zakenman die altijd alle touwtjes in handen heeft. Daar komt een einde aan als hij een wel zeer bijzonder verjaarskado krijgt: The game. Onbekende krachten terroriseren hem en richten alles ten gronde wat hij ooit heeft opgebouwd. Of hij wil of niet, hij moet het spel zien te winnen, wil hij niet alles kwijtraken.

Collateral (2004)

Donderdag 30 augustus om 20:30 op RTL7

Max (Foxx) is een taxichauffeur in Los Angeles die door een huurmoordenaar (Cruise) gedwongen wordt om een rit door de stad te maken. Onderweg werkt de moordenaar tijdens zijn stops een lijst van slachtoffers af. Ruffalo speelt de agent die de moordenaar achtervolgt.

Shutter Island (2010)

Vrijdag 31 augustus om 20:30 op RTL5

Shutter Island vertelt het verhaal van twee politieagenten, Teddy Daniels en Chuck Aule, die naar een afgelegen eiland voor de kust van Massachusetts worden gestuurd om de mysterieuze verdwijning van een moordenares uit de vestigingachtige psychiatrische instelling voor criminelen te onderzoeken.



NieuwsFilm

meest populair