Actrice Angelina Jolie is door
People uitgeroepen tot de mooiste vrouw ter wereld. De actrice siert de cover van het Amerikaanse tijdschrift, waarin de jaarlijkse lijst van knapste mensen staat. Het blad met de honderd gelukkigen verschijnt vrijdag. In voorgaande jaren koos
People vijftig mooie mensen. Jolie komt voor de vierde keer voor op de lijst, maar stond niet eerder op de voorkant van het blad.
R3puls3
:W:W:W:W
Jordi
Daar heb ik absoluut niks tegenin te brengen. :9
Galerius
Een bijpassende reactie hiervoor is: mjum. :9
Queenfan
Klopt
Judge
Ja, als je van travestieten houdt... met die lelijke botoxlippen van d'r...
:(
raymills84
Jaja judge, last van cognitieve dissonantie?
Lord Voldemort
Nou, ik vin die lippen ook niet zo mooi :r
Doe mij maar een meisje dat nog puur natuur is!
Stok
Er zijn wel mooiere vrouwen op de wereld (ik gok zo'n 300 miljoen), maar die zijn niet zo bekend. Van de actrices vind ik Evangeline Lilly het knapst (Kate uit Lost).
spacey
Aanstellers!!! Supervrouw natuurlijk :~
raymills84
Wie zegt dat jolie niet puur natuur is dan? en er zijn natuurlijk veel mooiere vrouwen, but who cares.... wie neemt dit soort verkiezingen nu serieus. ik vond die trailer van "snakes on a plane" veel interessanter
Capone
Mooi? :Y
Mooiste? :N
godfather
Jessica alba
Ann McDunn
Of Angelina Jolie nu echt de mooiste vrouwe ter wereld is betwijfel ik, maar mooi is ze zeker.:Y
Frederieke
Ze is niet lelijk, maar echt de mooiste zeker niet. Kwestie van smaak natuurlijk, maar wel stom dat ze iemand kiezen die overduidelijk aan plastische chirurgie heeft gedaan. Zo kan ik het ook! :-p
spacey
Hoezo dan, niet tevreden met jezelf? :'(
Jildert
Jesscia Alba is way beter...
Creeper
Ik heb foto's van haar gezien toen ze 13 was en toen had ze ook al van zulke lippen.
Thiver
Waarom heb jij dan een Elisha Cuthbert-avatar? :D
emperor
..nee hoor,de mooiste vrouw ter wereld is Abena,en woont,in zuid-west afrika,in het landje Togo..
Manuel Koonen
Van de actrices vind ik Evangeline Lilly het knapst (Kate uit Lost).[/quote]
Ik vind ook dat Evangeline Lilly vóór Angelina Jolie komt in het lijstje mooiste actrices.
Megalomaniac
LordOgre
Tuurlijk niet de mooiste, mooi is cultuurgebonden en zo subjectief als de pest. Wat de een mooi vind vind de ander niks, over smaak valt niet te twisten en ik vraag me af hoeveel mensen in Afrika bijvoorbeeld op haar zouden vallen...
Ik vind haar zeker erg mooi (en mijn vriendin lijkt ook nog eens een tikkeltje op haar, dat krijgt ze ook altijd van iedereen te horen haha, vind ze zelf vreselijk want ze heeft een hekel aan A.J.).
Languh
Mooiste? :N"
die heeft het door
hettar
We hadden hier op Filmtotaal toch al uitgemaakt wie de mooiste actrice is? Hebben ze dus mooi fout daar bij People.
(Scarlett Johansson dus)
Memento
Nee, ik heb Angelina Jolie nooit zo mooi gevonden. Scarlett Johansson zou inderdaad een betere keus zijn.
MikeyMo
zo die was er vroeg bij :P
Konami
Snap niet dat men hier moeilijk over doet, het is allemaal een mening van iemand anders, of een groepje mensen. Oke, ze is wel mooi, misschien niet jouw smaak... Boeie!
Sommigen vinden haar een Alien en anderen willen haar aanbidden, maar zij lacht zich kapot, omdat ze niks hoef te doen en haar zelf te blijven.
Ik weet zeker (vraag me niet waarom) dat ze niks aan haar lichaam gedaan, behalve piercings en tatoo.
Vind ik haar mooi, natuurlijk, het lieftst zou ik met haar naar Alaska willen verhuizen, waar de gemiddelde nacht een half jaar duurt.. En dan zou ik de hele tijd met haar... Pro Evo Soccer willen spelen, oeps.. dacht ik hier nu hard op, ging mijn fantasie nu op hol!?!
*grinnik*
Pegasus
Ahahah zou allemaal wel, net als of dat blad alle meisjes ter wereld heeft bekeken en dan geconcludeerd dat zij de mooiste is. Ze is de mooiste van wat, Hollywood? Dat niet eens!!! Ik ken meisjes in mijn dorp die mooier zijn dan haar.
Psycho-M
Beauty is in the eye of the beholder.
Of ze nou wel of niet de mooiste vrouw is volgens jou dat maakt niet uit, volgens People magazine in ieder geval wel.
Ik vind haar wel heel erg mooi.
En als jij iemand anders mooier vind dan is dat leuk voor jou en jij mag dat vinden. Grote kans dat iemand anders daar weer van gaat zeggen dat die helemaal niet de mooiste is en met weer iemand anders op de proppen komt.
Kortom, smaken verschillen (gelukkig).
Besides: afbeelding
shahrzad
Ze is wel een mooie vrouw, dat wel, maar ik vind dat ze de titel moeten veranderen.
Ik vind het trouwens knap dat ze zo'n keus konden maken. Ik zou het verrekte moeilijk vinden om te kiezen tussen haar, charlize theron, scarlet johanson, penelope cruz, catherine zeta jones, cameron diaz, naomi watts en de honderden anderen die ik nu niet kan opnoemen.
sloesh
Gewoon een heerlijke vrouw en wannner stoppen ze nouo is met die onzin erlopen nog wel paar miljard mooie vrouwen
PhoenixProjects
:("
Nou die lippen zijn gewoon echt hoor...ga maar eens kijken op oude foto's van haar...
Verder een supermooi wijffie....
PNDG1984
Geef mij maar keira knightley dat ziet er een stuk leuker uit en ik vind haar ook wat beter acteren maar ja zoals men zegt over smaak valt niet te twisten
kingcreole
Monica Bellucci is de mooiste actrice !!!
afbeelding
mrs. mann
ZO zie je maar dat dit toch aardig serieus wordt genomen met het grote aantal reakties.
Roxxe
afbeelding
yeah en binnekort MILF:~:~
LangeLoeder
JENNIFER CONNOLLY