Blake Lively en een heleboel andere grote namen in nieuwe film 'The Making Of'

Ook Richard Gere en Diane Keaton zullen te zien zijn in de grootschalige romkom.

Er wordt werk gemaakt van een nieuwe romantische komedie met een paar heel grote namen erin. The Making Of, zoals de film zal gaan heten, bevat hoofdrollen voor Blake Lively, Lin-Manuel Miranda, Richard Gere en Diane Keaton.

Gere en Keaton spelen twee filmmakers die al heel lang met elkaar getrouwd zijn. Ze casten twee behoorlijk emotionele acteurs (Lively en Miranda) - tevens een stel samen - om de jongere versies van zichzelf te spelen in een film gebaseerd op hun eigen prachtige liefdesverhaal.

Verschillende belangen
Wanneer de opnames van start gaan, begint het ooit zo mooie huwelijk van de filmmakers helaas af te brokkelen. Toch willen ze een succesvolle film maken en ze gaan gewoon door met het initiële plan, maar de acteurs willen de waarheid vertellen.

Wiens versie is nou echt de waarheid? En hoe maken ze nou nog onderscheid tussen echte liefde en filmliefde wanneer hun levens en hun werk hopeloos met elkaar verstrengeld raken.

Frequente collaborateurs Edward Zwick en Marshall Herskovitz (The Last Samurai, Love & Other Drugs) schrijven het script en treden op als producent. Hoewel dit nog niet is bevestigd, is de kans groot dat Zwick de film ook zal gaan regisseren.

NieuwsFilm

meest populair