Liu sprak met Toronto Life en vertelde dat zijn personage het makkelijk wint van andere superhelden. "Ik win! Shang-Chi," vertelde de acteur. "Als fan zou ik dit debat echt urenlang kunnen voeren."
Makkelijk winnen
"Ik weet zeker dat ik het zou winnen van al die types," zei Liu over een gevecht tussen Shang-Chi en Iron Man, Hulk en Black Widow. "Shang-Chi kan absoluut rake klappen geven. En wat zijn andere vaardigheden en krachten betreft, nou ja, daar zal je op moeten wachten."
De Marvel-film zal als alles volgens plan gaat, in juli te zien zijn in de bioscoop. Centraal staat de strijd van Shang-Chi tegen de echte Mandarin en de Ten Rings. Dat is een terroristische organisatie die geleid wordt door de Mandarin.
Dat belooft dus wat voor de volgende Marvel-film, die duidelijk meer te bieden heeft dan alleen kung fu.
baron nostalgia
Dit is dat marvel film waar ik het meest naar uit kijk dit jaar ik dat hij niet wordt uitgesteld
Secret1994goesFilm
Echt? Ik ken het personage nog niet goed genoeg.
Maar winnen van Iron Man, met al z'n tech of the Hulk met z'n kracht? Ik weet het niet hoor....
Zembo
Yeah right. Nothing can beat the hulk. Althans aardse superhelden tot zover mijn marvel kennis toereikt. Franklin Richards wellicht of Kang?
Terranova
Acteur vind dat z'n character sterker is dan andere characters, joh wat een verrassing. Totaal niet waar natuurlijk
ZiezoK
Shang Chi heeft geen (bovennatuurlijke) krachten, dus het lijkt mij onmogelijk om te winnen van de Hulk. Maar wie niet waagt wie niet wint...
Blopa
@Zembo
Spiderman kan de hulk verslaan.
Niet op kracht maar uithoudingsvermogen.
kokosnoot
Even aangenomen dat dat waar is (wat ik betwijfel) dan krijg je net zo een superheld als superman. Dat wordt saai. Te veel macht of kracht devalueert een verhaallijn. Meer is niet altijd beter. Dat was juist het leuke van de oude comics van Spiderman en veel superhelden. Ze waren nog niet zo over the top. Dus kreeg hun menselijkheid en samenwerkingsverband veel meer ruimte. Wat een verhaal veel leuker en spannender maakt.
Zembo
@blopa
Spiderman moet op ten dure voedsel en water innemen voor energie. The Hulk niet. WW hulk verplet spiderman op alle fronten als ik me niet vergis.
Mothercopper
Hahahahaha de Hulk??? Hahahahahahhahahaha.... ongelimiteerde kracht, niet te doden, één grote gamma centrale.
Master Of Films
Blopa
@Zembo
Spiderman weet dat hij de hulk kan verslaan met een truukje.
De Hulk krijgt door de snelheid van Spiderman hem niet te pakken maar blijft jagen.
Uiteindelijk raakt de Hulk zo vermoeid dat hij weer verandert in Banner.
Spiderman houd dit echter voor zich zodat hier geen misbruik van gemaakt kan worden om uiteindelijk Banner te doden.
Ja sorry comic fanaat
Dawgruule
Sterker? Mwa, betwijfel ik. Behendiger en meer handige krachten klinkt logischer.
CassidyButch
Haha nee, the hulk maakt gehakt van hem
Zembo
@blopa
Kennis is facts.
KeesjeNL
Donder toch eens op met het aziatiseren van mijn grote hobby..
Judge
Hulk smash!
Janoniempje
Er zijn al zoo veel superhelden, stop!
shellghost
@Blopa
WWH zou Spidey aan stukken hebben gescheurd. Zelfs de X-Men waren machteloos.
Dus ja, Spidey kan zeker verliezen tegen de Hulk.
Bigds9fan
@Zembo
Thing heeft de Hulk een tijd geleden ook KO gemept.
Ok, Ben was een week ko en de Hulk stond al veel eerder weer op maar who cares.
Hulk ging down!
Goku32
We zullen zien
Onderdoor
Ik geloof het wel, je hoeft Hulk niet met kracht te winnen. Kung fu heeft bijv druk knoppen op lichaam dat je chi uitschakelt of zo. Heb ip man ook zien doen. Ik hoop wel het gevecht willen zien. Iron man emp