Deze film komt soms zo dichtbij perfectie dat het ronduit frustrerend is, maar de atmosfeer van Sin City blijkt uiteindelijk iets ongrijpbaars.
Basin City, ook wel bekend als 'Sin City' is de stad waar moord en misdaad aan de orde van de dag is. Het eerste verhaal, The Hard Goodbye, volgt de keiharde straatvechter Marv die op een zoektocht naar wraak is nadat hij er ingeluisd is voor moord op Goldie, de enige vrouw die ooit om hem gaf. Het tweede verhaal, The Big Fat Kill, draait om Dwight en de meiden van Old Town. Hij probeert de meiden te beschermen tegen de corrupte agent Jack Rafferty. Het derde en laatste verhaal van de film, That Yellow Bastard, volgt ex-agent John Hartigan. Hij heeft een belofte afgelegd om Nancy Callahan te beschermen tegen een misvormde pedofiel, Junior.
- Regie
- Frank Miller
- Robert Rodriguez
- Cast
- Jessica Alba, Benicio Del Toro, Rosario Dawson, Michael Clarke Duncan, Alexis Bledel, Devon Aoki, Powers Boothe, Jude Ciccolella, Tommy Flanagan, Jason Douglas, Jesse De Luna, Cara D. Briggs, Christina Frankenfield, Jeffrey J. Dashnaw, Rick Gomez.
- Budget
- $ 40.000.000
- Opbrengst
- $ 158.733.820
- Release
- 31.03.2005
Laatste reacties
rebel1984
MRDammann
SunChaser