Dolly Parton komt met hartverscheurende ode: "Meer dan 60 jaar"

Dolly Parton rouwt om het verlies van haar echtgenoot Carl Dean na 60 jaar huwelijk.

Het is een verdrietige periode voor Dolly Parton. Na meer dan 60 jaar moet zij afscheid nemen van haar man.

Carl Dean overleed van de week op 82-jarige leeftijd. De 79-jarige countryzangeres leerde hem kennen toen ze 18 was en vond het een verademing dat hij haar in de ogen keek. Dat deden mannen normaal niet bij haar. Hoewel de ster niet vertelt waaraan hij overleed, vertelde zij wel het volgende op X.

Lange relatie
Zo zei ze: "Carl en ik hebben prachtige jaren samen doorgebracht. Woorden doen geen recht aan de liefde die wij meer dan 60 jaar deelden. Dank voor jullie gebeden en sympathie. De familie vraagt om privacy in deze moeilijke tijden."

Het liedje Jolene werd door Carl geïnspireerd. Een bankmedewerkster was gek op hem en dat vond hij best leuk, dus ging hij regelmatig voor zijn plezier naar de bank. Dolly wist ervan en maakte er grapjes over, maar maakte er wel een hartverscheurende ode van.

Warm echtpaar
Het voorval is tekenend voor de warmte die het echtpaar voor elkaar had. Carl Dean was het gelukkigst op zijn ranch. Vandaar dat Dolly niet met hem op belangrijke evenementen verscheen. Ze liet hem in zijn waarde en dat werkte vice versa. Meer over het leven van Dolly Parton vind je in haar documentaire uit 2019 Here I Am.



NieuwsFilm

meest populair