Fall Guy (2024)
Regie: David Leitch | Cast: Ryan Gosling, Emily Blunt, Aaron Taylor-Johnson, e.a. | Te zien op: SkyShowtime
De succesvolle stuntman Colt trekt zich terug uit Hollywood wanneer hij zijn rug breekt. Maanden later verandert dat wanneer hij wordt gevraagd om te helpen bij een blockbuster. Deze blijkt te worden geregisseerd door zijn ex Jody, die niet echt blij is om hem te zien. Colt is echter gevraagd voor een bijzondere opdracht: het opsporen van de vermiste hoofdrolspeler Tom voordat de productie van de film wordt stilgelegd.
The Whale (2022)
Regie: Darren Aronofsky | Cast: Brendan Fraser, Sadie Sink, Hong Chau, e.a. | Te zien op: Prime Video
Schrijfdocent Charlie heeft morbide obesitas en weegt wel driehonderd kilo. Hij heeft een moeilijke relatie met zijn zeventienjarige dochter Ellie. Bij beiden zit de nodige pijn en schaamte, voortkomend uit het verleden. De verzorger van Charlie heeft dan wel weer een goede band met hem. Maar al het voedsel dat zij voor hem koopt, zou ook weleens zijn dood kunnen worden.
Ferry 2 (2024)
Regie: Wannes Destoop | Cast: Frank Lammers, Aiko Mila Beemsterboer, Tobias Kersloot, e.a. | Te zien op: Netflix
De Brabantse crimineel Ferry Bouman heeft alles verloren en leeft nu een teruggetrokken bestaan, ver weg van thuis. Hij wil niets meer te maken met zijn vroegere leven. De rust is echter van korte duur. Alles verandert wanneer Ferry's achternicht, Jezebel van Kamp, plotseling opduikt en zijn hulp nodig blijkt te hebben. Haar smeekbede dwingt Ferry om zijn verleden onder ogen te zien.