In haar antwoord noemde de actrice specifiek haar samenwerking met Susanne Bier, een goede vriendin en frequente samenwerkingspartner. Ze gaf ook een update over het vervolg op Practical Magic, waar de twee wederom voor samenwerken samen met Sandra Bullock.
De perfecte driehoeksverhouding
"Sandy [Bullock] heeft ook met haar samengewerkt, dus dachten we allebei: 'dit is de perfecte driehoeksverhouding, omdat we elkaar allemaal zo goed kennen'," legde Kidman uit.
Ook gaf ze een korte update over de status van de film die volgens planning in september volgend jaar in de bioscopen zal draaien en waarin de actrice nogmaals te zien zal zijn naast Bullock.
Iets heel anders
"Het is fijn om samen te kunnen werken aan iets dat leuk en hekserig is en iets heel anders te vertellen heeft dan Babygirl." aldus de actrice.