Op de foto's, genomen in Lausanne, Zwitserland, poseert Kurylenko in een verfijnde roze jurk met open rug en diepe halslijn. Haar volgers reageren weer eens enthousiast: "Echt prachtig", Altijd zo stijlvol", en "Wanneer zie je er eens niet goed uit Olga?" klinkt het in de reacties.
Afgevallen
Toch merken sommigen op dat de actrice er niet ongezond maar wel wat mager uitziet. Dit lijkt vooral een teken te zijn van een intens werkjaar, want stil zitten heeft zij bepaald niet gedaan. In 2025 was Kurylenko al in 3 verschillende projecten te zien, waaronder The New Avengers, en er komt nog meer aan.
Kurylenko brak in 2008 door als Bondgirl in Quantum of Solace, maar haar filmografie is sindsdien flink gegroeid. Ze speelde onder meer in Oblivion naast Tom Cruise. Ook verschijnt ze in de nodige Franse en Oost-Europese producties, waarmee ze haar internationale profiel alsmaar verder ontwikkelt.
Instagram-kiekjes
Of ze nu op het witte doek schittert of op Instagram indruk maakt, Kurylenko blijft een vrouw die stijl, klasse en kracht weet te combineren, iets dat ze hieronder weer eens aantoont. Oordeel zelf maar met haar nieuwe foto's.
Bekijk op Instagram