Als je de geruchten en lekken over James Gunns blockbuster hebt gevolgd, zullen deze je niet verbazen, en zelfs Gunn heeft in interviews al een aantal grote namen verklapt (denk maar aan de casting van Jor-El).
Voor het eerst volledig in kostuum te zien
De aftrap van het ambitieuze DCU neemt uiteindelijk zijn toevlucht tot het opzetten van toekomstige franchises via korte optredens van zowel Maxwell Lord (Sean Gunn) als Kara Zor-El a.k.a. Supergirl (Milly Alcock).
Maxwell Lord was te verwachten, aangezien hij de Justice Gang financiert en eigenaar is van de Hall of Justice. Supergirl krijgt natuurlijk binnenkort haar eigen solofilm en naar verluidt is de superhond Krypto van haar.
Vanaf donderdag in de bioscoop
Gisteren is er ook nog een nieuwe filmclip uitgebracht, met Lois Lane (Rachel Brosnahan) en Mister Terrific (Edi Gathegi) in de Hall of Justice.
New Mr. Terrific-Lois Lane spot pic.twitter.com/O5qMt06xyT
-- DCU Superman News (@DCUSuperNews) July 4, 2025