"Plat, overdreven en respectloos", critici zijn kiezelhard over de best bekeken Netflix-serie van het moment
Het derde seizoen van de Netflix-hit Monster, getiteld The Ed Gein Story, staat sinds begin oktober op het platform en domineert de kijklijsten wereldwijd. Toch is de ontvangst niet overal positief.
Zowel critici als kijkers noemen de serie plat, overdreven en respectloos, harde woorden voor een reeks die zich richt op een van de beruchtste moordenaars uit de Amerikaanse geschiedenis.
De opvolger van 'Game of Thrones', 'A Knight of the Seven Kingdoms' doet het zonder iconische openingstune
Wie A Knight of the Seven Kingdoms opstart, zal meteen iets missen: de iconische intro. Geen draaiend Westeros, geen orkestrale thema's, enkel een sobere titelkaart die bijna achteloos tussen de eerste scènes verschijnt.
Dat is een bewuste keuze van showrunner Ira Parker. De wereld van deze nieuwe Game of Thrones-spin-off is niet groots of koninklijk, maar klein, stoffig en aards.
Deze komische thrillerserie werd lovend ontvangen, maar is nergens te zien in Nederland
Niet alle series die ooit op HBO Max stonden en die er nog steeds op staan in bepaalde landen, zijn te vinden op de Nederlandse versie van HBO Max. Een van die series is Search Party, die na twee seizoenen verhuisde naar HBO Max, waar de rest van de serie werd uitgezonden.
Search Party werd gedurende zijn vijf seizoenen lovend ontvangen en is een serie die je moet zien, maar in Nederland is de serie dus nergens te vinden.
Ben je dol op series? Op SerieTotaal houden we je op de hoogte van het belangrijkste serienieuws en bieden we je flink wat kijktips op de verschillende streamingdiensten, zowel series als films.