Tim Allen verklapt zomaar een scène uit 'Toy Story 5': "Er zijn er wel 100"

Tim Allen verklapt zomaar een scène uit 'Toy Story 5': "Er zijn er wel 100"

De acteur was te gast bij Jimmy Kimmel Live en had nogal veel te vertellen.

In juni verschijnt Toy Story 5 eindelijk in de bioscoop. Hoewel we nog geen trailer hebben gezien, komen er langzaam maar zeker steeds meer verhaaldetails naar buiten.

Zo weten we al dat het verhaal draait om cowboymeisje Jessie. Zij zit in de problemen en vraagt het andere speelgoed om hulp. De grote schurk van de film is een tablet genaamd Lilypad.

Scène
En nu krijgen we ineens een heuse scène te horen. Acteur Tim Allen (stem van Buzz Lightyear) was onlangs te gast bij Jimmy Kimmel Live. Daar klapte hij uit de school over "het grappigste ding" in de film.

"Er is een vliegtuigongeluk zoals in [Cast Away]," aldus de acteur. "Buzz-poppen landen op [een eiland], en ze zijn allemaal verdwaald. Het is hilarisch. Ze proberen hun weg terug te vinden, en er zijn er wel 100. Ik hoop dat ze het erin laten. Ik improviseer [in die scène]."

Volgend jaar
Toy Story 5 komt natuurlijk weer van Disney en Pixar en verschijnt op 19 juni in de bioscoop. De Engelse stemmencast bestaat uit Allen, Tom Hanks, Joan Cusack, Conan O'Brien en nog veel meer.

Bekijk op Instagram



NieuwsFilm

meest populair